Why so serious?

23. listopadu 2017 v 17:51 | Ter |  ~Něco jako téma~

Nejsem zrovna ten nejvíc optimistický člověk, ale snažím se nepropadat pesimismu, i když někdy je to pekelně těžké :D Jde mi o to, že v poslední době, když jsem se tak rozhlédla kolem sebe a začala vnímat více své okolí a zaposlouchala se, co vlastně ti lidi říkají, tak mi došlo, že se skoro ani neusmívají, jsou spíš tací chcíplí a pořád mluví jenom o tom vážném. No občas není na škodu, být trošku vážní, ale jak ráda říkám, ,,why so serious?" Vždyť jsme mladí a právě prožíváme ty nejlepší léta našeho života. Tak si pojďme ten život trochu užít, než bude pozdě. Na co pak budete vzpomínat, když budete starý dědoušci a babičky? Na to, jak jste se jenom učili, poslouchali všechny na slovo a brali všechno tak vážně?

Pojďme se někdy od toho všeho jen tak odprostit, dělat něco co vás baví, nebo být s těma co vás baví a hnedka bude všem líp. Škola, nebo práce můžou být sice někdy naprd, ale vždycky si musíme najít důvod proč se tím vším nenechat pohltit a nebýt kvůli tomu důležitý jak ehm.. raději nic :) :D

Nemám ráda důležité lidi, co si neumí udělat srandu ze sebe, nebo života. Vždyť ten jejich život musí být hrozně nudný! Asi tak není ale úplně normální se smát jak blbeček furt všemu (heh, no kdo občas nemá takové stavy? :D) ale chápejte, ono když se chce tak se stačí na svět podívat jinýma očima a hnedka může být všechno jinak :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Simix Simix | Web | 25. listopadu 2017 v 17:39 | Reagovat

Já se někdy dokázala máchat v pesimismu dost slušně, ale mám pocit, jako bych to zvládala čím dál lépe a jako bych byla čím dál více optimista :)
Napsala jsi to hezky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama