Trabantem napříč kontinenty

7. prosince 2017 v 13:53 | Ter |  ~Co mě zaujalo~
Včera v našem městečku proběhla beseda Trabantem Napříč kontinenty o které mluvil Dan Příbáň. Hned ze začátku musím říct, že ten chlap je sakra borec. Prostě se tak z hecu rozhod, že procestuje trabantem svět. Možná to může znít bláznivě, ale.. Je to bláznivé :D

Na besedě vyprávěl o cestě do Austrálie přes Indonésii do Bangkoku. Na tuhle výpravu s sebou vzal ještě pár lidí jako třeba - dva šiblé vozíčkáře, svoji holku a myslím, ze nějakého Poláka, fotografa atd. Každopádně podle fotek, co tam prezentoval to byli podobni blázni jako on. Celá beseda byla odvyprávěna humornou formou, i když věřím, že v některých momentech jim asi tak moc do smíchu nebylo.

Hrozně se mi líbila ta myšlenka, že si jedete tím trabantem (kdy jsou z toho někteří lidi v cizině úplně blbý) danou zemí a poznáváte ji. Zní to prostě skvěle, až na jeden problém a to je časté opravování technických poruch na trabantu. To pak opravovali furt :D No jo, takový je holt úděl trabantu.

Musím říct, že je fakt obdivuju. Neměli toho k dispozici moc, ale přesto to zvládli, i když to chtěli ke konci vzdát. I přes všechny problémy co byly, nebo věci co se jim přihodily to zmákli a jak říká samotný Dan ,,Svět patří těm, co se neposerou".

A co vy, šli byste do nějákého takové dobrodružství? :D Já osobně bych to zkusit chtěla :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama