Vyjímečný člověk

1. ledna 2018 v 22:33 | Ter |  ~Co mě zaujalo~
Přemýšela jsem... Ano takhle to většinou začíná :D No takže jsem si takhle jednou přemýšlela, proč mi někteří lidé přijdou od první chvíle, co se s něma bavím něčím tak sympatičtí a něco mě k ním táhne. Možná je to jejich charakter, to jak na mě působí, když mi něco říkají, nebo jejich řeč těla. Možná... Spíš mě to k ním táhne, protože jsou něčím jiní. Něčím, co nemám, nebo co tak úplně neznám a je to pro mě nové. Něčím co hledám a pak to najdu v nich. Možná je to i tím jak se vyjadřují, chovají k ostatním, jejich pohled na svět, nebo jak se chovají ke mně.

Nejspíš to znáte taky. Nestává se mi to ani tak často. Občas se ale potkám s někým a připadá mi to, jako bychom se znali odjakživa. Kecáme a kecáme. O všem možném. Žeru každé slovo, co mi poví a poslouchám s napjatýma ušima. A pak se kouknu na čas a zjistím, že uběhly třeba 3 hodiny :D Zkrátka si hrozně rozumíme. A nemusí to tak být jenom s člověkem opačného pohlaví. Je to přesně ten typ lidí, které nepotkávám denně. Objeví se opravdu zřídka a když už, tak na ně nemůžu zapomenout. Zanechají ve mě jakýsi pocit, který ani nedokážu popsat. Pocit výjmečnosti. Ale zkusím to. Když se s něma bavím, tak je to hrozně uvolněné a citím se naprosto v klidu. Nemusím si na nic hrát, protože vím, že oni jsou sami sebou taky. Je to jakoby se dva staří kamarády setkali po dlouhé době a povídali si o tom všem co prožili nebo prožívají.


Citím, že si v sobě nesou něco vyjímečného. A to mě k ním táhne. Je to jakoby mě k sobe přilákali nějakou magickou silou :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 4. ledna 2018 v 0:46 | Reagovat

Vypravěči příběhů byli kdysi vysoce ceněni u dvora! :)

2 sakay sakay | Web | 25. ledna 2018 v 12:47 | Reagovat

úplně chápu jak to myslíš, s tím přitahováním, magií... takových lidí moc není, ale vždycky hned poznáš, když na ně narazíš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama