Životní rozhodnutí

27. února 2018 v 12:17 | Ter

Každý občas stojíme na pomyslné cestě, která se v určitém bodě rozdělí na dva směry. A tak jenom stojíme a přemýšlíme jestli jít tou cestou vpravo, nebo vlevo? Co tím chtěla autorka říct? Zkrátka občas přijde obří životní rozhodnutí, kdy se musíme rozhodnout a něco obětovat. Je dobré si takové věci pořádně promyslet, vyšpekulovat všechny plusy a mínusy a hlavně se nezapomenout poptat i svých blízkých, co si o tom myslí.

Když jsem byla menší, všechno to vypadalo mnohem jednodušší, ale když se teďka mám najednou rozhodovat musím brát ohled na plno jiných věcí a lidí okolo. Achjo, chci zpátky svoji dětskou naivitu :D No není to žádná sranda. Chcete jít naproti svému snu, který máte už snad od prvního stupně základní školy, nebo zůstat v tom stejném městě, které už vám leze krkem, ale jsou tady opravdu zlatí lidi? Navíc někteří lidi vás ve Vašem snu nepodpoří, takže to je taky trošku těžší si vydupat to, co chcete vy. Budou Vám říkat, ať to neděláte, že to je blbost a že vy jste prdlí, taky ať raději děláte něco jiného a tak dále. Takovým lidem bych fakt moc chtěla ukázat, co ve mě je a že se jenom tak nezvdám. Není to samozřejmě ale jenom kvůli nim, byl by to spíš takový bonus :D

Víte co? Až budu stát na té pomyslné cestě a zjistím, že ani jedna cesta nebude ta pravá, tak si udělám svojí vlastní cestu. Projdu všemi těmi překážkami a nástrahami za svým snem. Nevzdám se. Protože ať už se rozhodnete jakkoliv, dělejte to tak, abyste toho nelitovali ani jedinou sekundu svého života. Buď Vám to něco dá, nebo něco vezme. Nebo oboji, pak už asi nic mezitím není.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 FoxFirer FoxFirer | E-mail | Web | 27. února 2018 v 12:59 | Reagovat

Řekl bych, že celé to je hlavně o síle vůle. Pokud jí člověk má, dokáže se dostat daleko. Takový člověk bývá soběstačný a rychle se dokáže rozhodnout co je pro něj dobré. Snažím se, abych ze svých rozhodnutí moc neuhýbal z cesty a i když to je fakt někdy těžké, tak si pořád připomínám, co vlastně v životě jednou chci dělat a jak si představuji budoucnost a pak jak toho docílit. Tahle si většinou tyhle rozhodnuti vybírám. Je důležité myslet na ostatní ale žijeme jen jednou a tak by jsme měli z toho života něco mít (pokud tedy nevěříte v reinkarnaci) :D.

2 Lucka Lucka | E-mail | Web | 1. března 2018 v 12:01 | Reagovat

Hrozně hezky ji to napsala, o tom to má být. Prostě někdy se dostaneme na křižovatku, ze které třeba nevíme, jak se dostat a zdá se nám, že jsou jen dvě cesty, po kterých můžeme jít... Ale na druhou stranu, vždycky si můžeme sednout a rozmyslet, jestli to nejde udělat jinak. :-) Protože jen my si žijeme život a je na nás, jaká rozhodnutí uděláme, aby se nám v tom životě žilo hezky. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama