Duben 2018

Emoce

7. dubna 2018 v 23:12 | Ter |  ~Básně~
Nenápadně ses mi vkradl do srdce
a naučil mě znova cítit emoce.
Krásnou lásku jsi mi ukázal,
ale teď už to vše čas vzal.

Všechny dotyky, objetí a pohlazení,
všechny radosti, společné chvíle,
to už není.

Místo radosti teď cítím smutek,
místo abys byl se mnou, tak jsi utek.
Byla to věc kterou jsem nečekala,
ale nelituju toho, že jsem ti své srdce dala.

Pořádně ještě nechápu ten náš konec,
proč najednou lásce odzvonil zvonec.
Přece ten, kdo o někoho stojí,
sebere veškerou odvahu svoji,
a rve se o lásku dál,
než aby to vzdal.
Jenže ty ses na mě vykašlal.

Tak krásná a tak krutá zároveň

6. dubna 2018 v 16:36 | Ter |  ~Můj kousek pravdy~
Asi takhle bych popsala realitu. Jeden den si lítate s hlavou v oblacích, všechno je báječné a pak přijde tvrdá facka a jste zase při zemi. Teď vás možná napadne, že tak to holt je, že bývají lepší dny a horší. S tím mi nezbývá nic jiného než souhlasit. Proto už tak neberu některé okamžiky na lehkou váhu. Tyhle ty "facky" vás naučí si vážit toho pěkného a poučit se z toho krutého a hnusného. Díky ním už jsem si zažila pěkných pár lekcí. Nejspíš si tímhle projde každý z nás.

Realita dokáže být někdy pěkná potvora. Srazí vás na kolena a vy najednou nevíte co a jak. Najednou se to zdá jako úplná beznaděj. Rozplyne se váš "pohádkový život" a nastane horor. V tento moment je to jen a jen na vás, abyste něco udělali. Nejhorší je nedělat nic. Zničí vás to, věřte mi. Jenomže je to fakt těžké. V těchto těžkých chvílích to chce nebýt sám/a doma a utápět se v problémech a depresích. Idealní je být pořád něčím zaměstnaný. Nenechat se jen tak srazit na kolena. Ukázat toho bojovníka ve vás. :) I když máte třeba na srdci obří šrám a "krvácíte" tak jděte dál. Je to přece vaše cesta a tak je to jenom na vás. Jak říká jedno mé oblíbené klíše a Michal Malátný :D "každý sám svého štěstí strůjce"


Proto všem, co teďka prožívají krutou a hnusnou realitu, přeju plno sil. Nebude to hned dobré, to opravdu ne. To by jsme si nalhávali pěkné kecičky tady :D Ale časem to bude lepší a lepší. On ten čas asi ví, co dělá, i když ho občas tak nenávidím.