Tak krásná a tak krutá zároveň

6. dubna 2018 v 16:36 | Ter |  ~Můj kousek pravdy~
Asi takhle bych popsala realitu. Jeden den si lítate s hlavou v oblacích, všechno je báječné a pak přijde tvrdá facka a jste zase při zemi. Teď vás možná napadne, že tak to holt je, že bývají lepší dny a horší. S tím mi nezbývá nic jiného než souhlasit. Proto už tak neberu některé okamžiky na lehkou váhu. Tyhle ty "facky" vás naučí si vážit toho pěkného a poučit se z toho krutého a hnusného. Díky ním už jsem si zažila pěkných pár lekcí. Nejspíš si tímhle projde každý z nás.

Realita dokáže být někdy pěkná potvora. Srazí vás na kolena a vy najednou nevíte co a jak. Najednou se to zdá jako úplná beznaděj. Rozplyne se váš "pohádkový život" a nastane horor. V tento moment je to jen a jen na vás, abyste něco udělali. Nejhorší je nedělat nic. Zničí vás to, věřte mi. Jenomže je to fakt těžké. V těchto těžkých chvílích to chce nebýt sám/a doma a utápět se v problémech a depresích. Idealní je být pořád něčím zaměstnaný. Nenechat se jen tak srazit na kolena. Ukázat toho bojovníka ve vás. :) I když máte třeba na srdci obří šrám a "krvácíte" tak jděte dál. Je to přece vaše cesta a tak je to jenom na vás. Jak říká jedno mé oblíbené klíše a Michal Malátný :D "každý sám svého štěstí strůjce"


Proto všem, co teďka prožívají krutou a hnusnou realitu, přeju plno sil. Nebude to hned dobré, to opravdu ne. To by jsme si nalhávali pěkné kecičky tady :D Ale časem to bude lepší a lepší. On ten čas asi ví, co dělá, i když ho občas tak nenávidím.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama